| anonim_4396 a întrebat:

ma puteti ajuta? vreau sa ma inscriu si eu la un liceu cu frecventa redusa. imi puteti spune cum ma pot inscrie? si pana la ce data se fac inscrierile? multumesc.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE pentru ce clasă, în ce localitate, etc.

Vezi la linkul :
http://www.google.ro/#psj=1&q=liceu+cu+frecventa+redusa

Te apuci şi dai telefoane la Inspectoratul Şcolar de care aparţii şi întrebi ce licee au "frecvenţă redusă", apoi mergi/suni la acele licee :)

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

E cam tarziu, in 10 zile incepe scoala si tu inca nu esti inscris la un liceu, nici nu stii unde vrei sa te duci.

| PerianuPaula99 a răspuns:

E cam tarziu.

| IoanaaMariaa a răspuns:

Da stiu ca e cam tarziu. in fine, va multumesc pentru raspunsuri :*