| pisicutzaPOKERITZA a întrebat:

Buna membrii TPU! Stiti un site de matematica? Adica am un caiet de vacanta si trebuie sa le rezolv si unele nu le stiu si vreau un site, daca exista si daca stiti unde sa pun problema de mate si apoi sa imi dea rezolvare. FUNDA

5 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Stiu eu unul. Dar doar o problema. NU vreau sa umpli topicul cu probleme de clasa a 4-a. Mai sunt si altii, unii de a 9-a, altii de a 12-a..., deci trebuie sa stai la coada.

http://forum.softpedia.com
( deci e forum.softpedia.com si NU www.softpedia.com)

Site-ul este urias si pentru a posta problema, intri la categoria Stiinta -> Stiinta Teoretica-> Probleme Matematica.

| pisicutzaPOKERITZA explică (pentru Exilee):

Mersi! dar nu am gasit, daca stii altul...

| Exilee a răspuns (pentru pisicutzaPOKERITZA):

Ce anume nu ai gasit?