| Gabriello02 a întrebat:

Sunt elev in clasa a 8-a si sunt tare ingrijorat deoarece testarea nationala se da din romana si mate si problema e ca de 2 ani nu am mai invatat la mate, eu nu vreau sa merg la meditatatii, nu stiti exista vreun site unde pot gasi lectiile la matematica din clasele 6, 7 si 8. A da si peste o saptamana dau si teza si nu o sa stiu nimic.

4 răspunsuri:
| roxana16 a răspuns:

De pe internet nu o sa poti invata ca am incercat dar poti sa imprumuti manuale si sa fi atenta in clasahappy

| BestOfTheBest a răspuns:

Pai, prietene repetenthappy. daca nu vrei sa te duci la meditatii nu o sa rezolvi nimic. mai bine du-te ca iti prinde bine. macar un 5 sa iei si tuwinking

| dima1996marius a răspuns:

Salut,sunt a 9 a si crede-ma ca eu eram bata la mate si romana si am facut meditatii pe al doilea semestru si am luat peste 8 la examene, crede-ma ca nici eu nu voiam sa merg la meditatii dar miau prins foarte bine si nu am niciun regret ca am facut meditatii...

| Gabriello02 explică:

Pai eu am vrut sa merg la meditatii dar cred ca e prea tarziu pentru ca meditatiile au inceput deja de o luna, bine pot sa merg dar cred ca nu o sa mai inteleg nimic pentru ca deja am pierdut 8 ore de meditatii.