| ShadowSlck a întrebat:

Nu stiu la ce facultate sa merg dupa bac. Aveti idee ce domenii se cauta in zilele noastre? Postati aici niste exemple cu salarii bune, va multumesc.
P.S : Initial am vrut la politia de frontiera, dar m-am lasat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Salariul depinde de tine, cat de bun esti in domeniu, unde te angajezi, ce expriente ai, ce aptitudine ai, cum negociezi samd.

Daca tu alegi facultatea pe astfel de criterii... fara sa te gandesti la ce te pricepi si ce stii sa faci... incepti gresit cariera