| Gandila_Valentin_Stefan_1994 a întrebat:

Nu știu sigur dacă asta-i categoria în care se încadrează intrebarea mea, dar o să încerc totuș happy
Aș vrea să-mi cumpăr un atlas de anatomie, dar nu știu pe care să-l aleg dintre Netter și Pierre Kamina.
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Netter

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu stiu daca esti student la medicina, insa mie mi s-a spus ca netterul este prea avansat pentru un incepator si as merge pe Pierre Kamina.Il am si pare mai simplut, nu te incarca cu multe.Insa daca esti student in anul 2+ la medicina, atunci e bun netter.

| Gandila_Valentin_Stefan_1994 explică (pentru Nirvanaaa):

Anul acesta dau admiterea și mi se părea necesar un atlas. Mulțumesc mult pentru răspuns!