| DeeaLoveAngels a întrebat:

O intrebare pentru cei care au promovat corigentele si au fost repartizati la liceu: de unde ati aflat in ce liceu veti fii? De pe internet sau s-a afisat la scoala? Daca este pe vreun site mi-l puteti da? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Sall nu cred ca este vreun sitesadeu am aflat de la scoala...pe poarta pune un tabel cu toti elevii care au sustinut bacul/corigenta si acolo scrie nota cu care ai trecut si scrie daca esti PROMOVAT sau RESPINS

2 răspunsuri:
| missiulia a răspuns:

Iti scrii numele complet pe google ex Marin Andrei Popescu, si o sa iti apara paginile ce contin elevii repartizati. Succes