| 123lalala a întrebat:

Hey, cum sunteti? ati aflat unde ati fost repartizati la liceu?

13 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da.
La "Ion Cantacuzino ", in Pitesti AG.
Nu stiu ce sa zic, nu stiu prea mute despre acest liceu.
Am intrat cu 8, 53.
*-*

| positivity a răspuns:

Da, m-am uitat astăzi să văd unde am fost repartizată și sunt mulțumită!
Am intrat la „Gh. Vrănceanu" Bacău, profil matematică-informatică.

| Ibrahimovic a răspuns:

Am vazut repartitiile, desi nu sunt implicat in ele big grin
La ce profil ai intrat? :*

| svartirhimnar a răspuns:

Da, le-am văzut, şi nu-s mulţumită deloc.

| Ceriik a răspuns:

Da,per total sunt multumita

| Scremer a răspuns:

Buna eu am trecut deja peste astea de multi ani dar am un var care si el e vreamea sa intre la liceu uite un site sa vezi unde esti repartizata daca nul sti deja:D

Link: http://admitere.edu.ro/RapoarteCautare.aspx

| Kimmy22 a răspuns:

Daa

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Da,am vazut rezultatele repartizarii computerizate.Sunt super multumita.Am intrat la Colegiul Nationa Ion Creanga din Bucuresti(la stiinte ale naturii).

| andreix2c a răspuns:

Eu sunt foarte multumit. Am intrat la CNVA, Galati ( Colegiul National Vasile Alecsandri ), profil mate-info.

| AndreiCristian865 a răspuns:

DA sad
Am avut media de admitere 8, 46 si am intrat la Brancusi (Craiova) unde se intra cu 4...
wtf

| Miaw21 a răspuns (pentru AndreiCristian865):

Informeaza-te daca nu te poti transfera la un liceu mai bun din semestrul 2. ^^

| pin a răspuns:

Eu am aflat unde am intrat de la diriginte dar
cauta pe facebook

| pin a răspuns:

Incearca pe facebook