| Andra1309 a întrebat:

Poate cineva să îmi spună cât mai multe detalii despre California State University of Los Angeles? Gen cât costa pe un an, câți ani durează, o medie aproximativă cu care ai putea intra. Apropo, trebuie sa ai Cambridge-ul pentru a intra cu bursă? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Robert1999999 a răspuns:

Pai este complicat, prima data trebuie sa fi acceptata, trebuie sa rezolvi treaba cu Viza de Student, Facultatea normal tine 4 ani, pentru a intra la Bursa, trebuie sa ai un DOSAR plin cu activitati scolare (olimpiade, concursuri, etc), trebuie sa stapanesti bine limba Engleza, iar daca nu intri pe Bursa, este destul de scump, plus intretinera. pentru mai multe detalii, vizitea syteul oficial al facultati.

Noapte Buna happy