| Nustiunimica123 a întrebat:

Buna seara. Cu o intrebare va retin. Cat costa si cat dureaza un curs de calificare pentru frizeri? Stiu ca pretul poate varia in functie de oras, scoala unde alegi sa il faci, etc. O medie aproximativa daca se poate va rog? Dau funda.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un curs bun de calificare frizer dureaza cel putin 3 luni si costa de la 200 euro (1000 lei) in sus.

| CP16 a răspuns:

Iti e greu sa scrii pe internet : curs calificare frizer?
in Bucuresti e 1250 si dureaza 10 saptamani….

| Nustiunimica123 explică (pentru CP16):

Da îmi e greu. Am nevoie de un sclav sa îmi scrie. Vrei tu? Puteai sa raspunzi doar cu "în București, etc". Bag pl in morala ta de ciudat