| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog. As putea intra la o universitate din SUA? Ar fi de dorit in California State.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Dar ce ai tu asa deosebit?--- ai la activ concursuri/olimpiade internationale, ai parinti care dispun de zeci de mii de dolari ca sa-ti plateasca taxele anuale( studentii internationali platesc mult mai mult decat un american de bastina!)

Daca n-ai de niciunele, iti ramane doar visul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde vrei să ştim noi de ce eşti tu capabil? Pune mâna şi aplică, dacă ai o bază şi vor decide ei. Asta face parte din ciclul "hai să pun întrebări inutile, că am internet".