| Bianca1739 a întrebat:

Bună!
Pot urma facultatea de litere, daca nu dau bacul la engleza, fiind la pedagogie?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara BAC nu poti da la nici o facultate, fiind un examen obligatoriu si eliminatoriu.

| sierra1 a răspuns:

NIMENI nu să bacul din engleza

| Emma30555 a răspuns:

Din câte știu poți urma orice fel de facultate, doar sa ai bacul luat

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca ai diploma de bac poti sa dai la orice facultate, INDIFERENT cat de diferite sunt liceul de facultate

| Eireann a răspuns:

Da, e irelevant la ce materii dai bacul.

| Vântulalb a răspuns:

Iar o dai in bara Jassmina!
Fata spune ca nu da bacalaureatul la un anume obiect, fiind inlocuit cu altul, nu ca nu il promoveaza!

| sierra1 a răspuns (pentru Vântulalb):

Nu-i bai, așa-i starea ei de fapt