| Corina a întrebat:

prieteni TPU! Nu prea obisnuiesc sa pun intrebari, dar acum am si eu o problema si va rog frumos sa ma ajutati, daca puteti. Mi-a disparut saptamana trecuta un folder cu fotografii. Am cautat ieri pe net si am gasit un program de recuperare Recuva. Le-a gasit, dar dupa ce le-am restabilit, doar vreo 10 fotografii din 1280 erau functionale. Stie cineva daca exista vreun program mai bun, care sa le recupereze pe toate? Mai pot fi recuperate, daca a trecut aproape o saptamana de la stergere? Daca cele restabilite nu sunt functionale, ar trebui sa le sterg din nou si apoi sa le caut cu vreun program de recuperare? In speranta ca exista specialisti IT pe TPU, ii rog din suflet sa ma ajute sa-mi recuperez fotografiile. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ionut_8984 a răspuns:

Unprogram mult mai bun decat recurva il gasesti aici http://www.panalu.net/2011/01/photorec-recuperare-fisierele-pierdute.html este gratuit si reuseste sa recupereze 99%. Incearca-l si pe acesta