| mtw123 a întrebat:

Salut.

Pentru cei care sustineti bacul in vară aveti vreo parere despre ce ar putea pica la uman la română, respectiv istorie? Repet, e doar o părere, subiectivă, nu-mi săriti acum in cap că nu aveti de unde sa stiti şi chestii de genul, e doar o bănuială.
De exemplu, la istorie eram sigur că o sa pice tema 4 la eseu la bac pentru că este centenarul Unirii, ei bine a picat la bacul olimpicilor.
La română, bănuiam ceva operă lirică, a picat roman, tot la bacul olimpicilor.
Bănuielile mele s-au cam dus in privinta aceasta. Voi ce părere aveti că ar putea pica la română, respectiv istorie?

Funda.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

In opinia mea, sunt sanse mari sa pice genul liric la romana.