| Georgiiiiiiii a întrebat:

puteti sa va exprimati opinia despre situatia actuala a invatamanutului? Am un fel de proiect de facut sad si nu am nici o idee...sad. ma puteti ajuta VA ROG! :*
funditabatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| cosmin333 a răspuns:

Pfff... pai asa cum spune toata lumea este un invatamant infect condus ce cercurile politice in care nu se va investi anul viitor decat 2% din PIB fata de 6% in prezent.
Este un invatamant in care nu se doreste sa se scoaca specialisti in diferite domenii ci doar roboti, tocilari si nepriceputi care in viitorul apropiat vor ajunge sa conduca tara impunand viitorilor elevi si studenti aceleasi reguli bolnave.happy asta este parerea mea si sper sa nu scrii asa ceva in proiectul tau, altfel o sa iasa rau pentru tine...

2 răspunsuri:
| Georgiiiiiiii explică:

Multumesc mult cosmin333... iti sustin parereabatting eyelashes si sigur n.am sa scriu asta in proiectul meu ...nu ca nu este foarte adevarat no talking dar thinking asta e invatamanul straight face

| cosmin333 a răspuns (pentru Georgiiiiiiii):

ar fi fost culmea sa te prezinti in fata profesorului cu un asemenea proiect...laughing