| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Saptamana trecuta profesoara de geografie ne-a spus ca saptamana viitoare vom da testul final la materia ei si ca vor urma si testele finale la celelalte materii..asa cum am dat la inceput de an! intrebarea mea este notele se vor trece? pentru ca nu mi s-ar parea normal!
funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PinkkRosee a răspuns:

Hei happy.
Diriginta mea a spus ca la toate materiile vom da acest test final și ca, spre deosebire de testele inițiale, acestea se vor trece.Nici mie nu îmi convine, dar asta e.
Sper ca te-am lămuritwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorilor le este interzis sa le treaca fara acordul elevilor, deci nu.