| mihai919 a întrebat:

Testele finale pe care le vom da, notele, se vor pune in catalog?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Iniţial(la liceul la care sunt eu),trebuia să dăm testele astea finale la fiecare materie,din tot ce-am făcut de-a lungul anului, în ultimele două săptămâni de şcoală.Şi da, se treceau în catalog, doar că nu le mai dăm, deci bucură-te.
http://www.realitatea.net/......50114.html

6 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

La scoala la care invat eu inca nu se stie, dar noi nu le-am dat. in principiu nu ar trebui sa se puna.

| Rollwo a răspuns:

Scuze ca iti raspund asa de urat.si maine e sambata.

| iuliacarina a răspuns:

Habar nu am, dar se mai dau teste finale? Ca eu cred ca a picat faza cu testele finale.

| Cacenco_Roxana_1995 a răspuns:

Nu! ..........cred!laughing

| nyksm a răspuns:

Nu wa ca nu le pune doar daca vr tu ce dracu

funnda

| Emy8969 a răspuns:

Din cate am inteles, fiecare profesor hotaraste singur daca sa puna sau nu notele in catalog.