| andrandrandra a întrebat:

Buna,scuzati daca am gresit categoria.Mai am un an de liceu si vreau mai departe sa intru la facultate la grafica publicitara.Imi puteti spune la ce facultate din Bucuresti se poate gasi aceasta sectie? Aveti vreun site cu modele de lucrari pentru admitere? Ce trebuie sa pregatesc pentru aceasta facultate? stiti un profesor in Bucuresti care face pregatire? multumesc anticitpat, ofer fundita si vot celui mai folositor raspuns.

2 răspunsuri:
| Kubrick a răspuns:

Probabil la Universitatea Ion Mincu.
http://www.uauim.ro/
Cat despre profesor, ai putea sa intrebi profesorul de desen de la tine din liceu sau sa te duci direct la Universitate si sa te interesezi.

| andrandrandra explică (pentru Kubrick):

Aceasta este facultatea de arhitectura nu de grafica