| goldenbullet a întrebat:

Acum un an si jumatate, am dat bacalaureatul si l-am picat. Avand in vedere ca in vara aceasta vreau sa il dau din nou, in afara de inscrierea la bac, mai trebuie sa fac ceva, cum ar fi daca mai trebuie date o data competentele

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ne intrebi sau ne informezi?

| Trustmotorcy a răspuns:

Uite ce mi-a spus și mie profesoara de matematică, eram în cazul tău, în stare de corigență și m-a relaxat.

Dacă tu acum, ești la situația în care ai picat bacul, iar la competențe și alte obiecte ai luat, nu trebuie să dai iar pentru toate. Te vei înscrie doar la obiectul picat anterior sau obiectele, dacă sunt și mai multe.

Culmea, poți să dai în fiecare an câte un obiect și să le iei pe rând, până ai luat bacul complet, e posibil.

| goldenbullet explică (pentru Trustmotorcy):

Multumesc frumos. Deci nu mai trebuie sa dau competentele ( cele digitale, oralele ), nu?

| Trustmotorcy a răspuns (pentru goldenbullet):

Dacă ai trecut la competențe nu mai trebuie. Bifează ce era picat înainte și mult succes să-l iei.

| goldenbullet explică (pentru Trustmotorcy):

Multumeesc. O seara frumoasa