| Ugugugih a întrebat:

Buna seara, am dat bacul la in prima sesiune din anul 1998, si am picat la istorie.
Am repetat a doua sesiune si am picat la filozofie.

Acum la 42 ani, dar niciodată nu e prea târziu, ma gandesc sa dau iarăși în anul 2022.
Intrebarea mea este :trebuie să dau la ambele?
Sau pot alege numai o materie? Pt ca nu stiu cum functioneaza.

Multumesc, astept raspuns ul dumneavoastra!

Alexandra.

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă nu s-a echivalat istoria în sesiunea doi, probabil ca va trebui sa dați la amândouă. Dacă proba de istorie va este echivalată atunci veți da doar filozofia.

| Ugugugih explică (pentru Nirvanaaa):

Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| TheStrategist a răspuns:

Probabil că va trebui să dați la amândouă.

| Valentin197o a răspuns:

Bună dimineața, sunt in aceeasi situatie ca dvs și eram curios dacă ați reușit să obțineți cererea de recunoastere a notelor la bacalaureat, eu nu am reusit au zis ca nu prevede legislația la inspectoratul școlar.multumesc.

| Ugugugih explică (pentru Valentin197o):

Bună dimineața, din păcate nu am mai aflat nimic
Am vorbit și la inspectoratul școlar, mi-au zis ca urma sa îmi dea răspunsul, dar nu m-au mai anunțat nimic.
Între timp, am fost ocupata cu jobul și nu m-am mai interesat

Mulțumesc de răspuns, oricum!