| Spikey27 a întrebat:

Mai intai, trebuie sa stiti situatia pentru. a afla intrebarea...Am dat bacul anul asta si, din pacate, l-am picat in ambele sesiuni.In prima sesiune am luat la lb. romana, apoi, in a doua, am luat la biologie.La matematica am picat in ambele sesiuni.Asa ca intrebarea care ma seaca este: la bacul din 2012 trebuie sa dau iar la toate sau doar la mate?

Răspuns Câştigător
| kiki22 a răspuns:

La anul` trebuie` sa dai la toate materiile. nu se va lua in considerare nimic. inclusiv probele orale/digitale le vei da iar. Succes. ( funda big grin )

1 răspuns:
| puishor69 a răspuns:

Ar trebui sa iti dai foc pentru intrebarea asta dobitoaca.