| nuage a întrebat:

Bună seara! Am o nelămurire în legătură cu un curs facultativ din cadrul facultății. Scrie că am restanță deoarece nu am plătit cursul. Examenul propriu-zis aferent cursului l-am luat, dar nu am achitat. Sunt nevoită să plătesc restanța și să susțin din nou examenul sau ce ar trebui să fac? Menționez că este vorba despre Complemente in matematici. Matematica am luat-o cu 9, la materia facultativă e problema happy Este singura restanță și aș vrea să știu ce e de făcut. Nu are continuare în semestrul doi.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Rainbow757 a răspuns:

Da normal ar fi sa platesti si sa sustii din nou examenul in toamna. Dar cum e examen facultativ il poti lasa balta...

| nuage explică (pentru Rainbow757):

Mă voi interesa totuși la secretariat. Mersi mult!

1 răspuns: