| yoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyo a întrebat:

Cand se stabileste cine ramane la locurile fara taxa la facultate, după sesiunea de mărire a notelor din toamna sau inainte de aceasta sesiune?
Rog sa raspunda doar cei care stiu!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Toti cei care au urmat studii universitare STIU ca respectiva evaluare se face dupa incheierea tuturor sesiunilor aferente unui an universitar!
In ce priveste procedura de reclasificare, poti afla detalii de pe site-ul universitatii careia ii apartine facultatea al carui student esti, in sectiunea regulamente studenti, Statutul de student "fara taxa" sau cel de student "cu taxa" se pastreaza numai in conditiile stabilite de catre senatul fiecarei universitati in parte!

| Adry05 a răspuns:

E a 3-a oara cand pui aceeasi intrebare, calmeaza-te odata ca iei report pentru spam

| KillaNoFilla a răspuns:

Dupa prima sesiune.
cei din a doua intra pe locurile ramase.
se reexamineaza la sfarsit de semestru.