| Nicolae_Nicula_1986 a întrebat:

Buna seara. Ce se intampla daca tot nu am reusit sa dau tezele pe semestrul I? Raman corijent sau repetent? Daca raman corijent, trebuie sa ma duc la scoala in vacanta intersemestriala sau imi pot incheia situatiile in prima saptama/primele doua saptamani din semestrul II? Tezele tot o sa trebuiasca sa le dau nu? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Situatia la respectivele materii iti ramane neincheiata pe sem.I. Le poti da in primele zile, maximum 2 saptamani, din sem.II si o sa-ti incheie atunci situatia.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În cazul în care nu ţi se poate încheia acum ( săptămâna asta ) media pe acest semestru ( din cauză că nu ai susţinut tezele ), atunci situaţia şcolară se poate încheia în primele săptămâni din semestrul 2 happy

Obligatoriu, va trebui să dai tezele ( fără ele NU se poate încheia media )!

Toate cele bune.