| 4325 a întrebat:

Imi puteti da 2 avantaje si 2 dezavantaje ca suntem diferiti (ca personalitate)?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Pai ca avantaje am putea zice ca suntem fiecare creativi in felul nostru diferit, iar la dezavantaje faptul ca e posibil sa nu ne intelegem pentru ca avem personalitati diferite.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Avantaje:
- nu gandim la fel
- nu ne comportam la fel

Dezavantaje:
- nu gandim la fel
- nu ne comportam la fel

... adica acelasi. happy

| Adrian1555 a răspuns:

Prin diferiti la ce te referi?
Mai rai si altii mai buni?
Daca da pai
Cei buni
Avantaje:Toata lumea ii adora, adica ce om bun nu pote sa fie bine primit de ceilalti
2esto un om pozitiv daca esi bun, mereu te gandesti la ce e mai bine pentru toti
Nu doar pentru tine
Dezavantaje:cum se stie destul de clar daca esti bun esti luat de prost, dar aici trebuie sa iti impui propriile limite
Alt dezavantaj ar fi ca nu toti or sa te placa, cei care sunt rai sa zic asa nu prea ii inghit pe astia buni
Stii cum e e chestia aia, suntem diferiti nu avem ce cauta unul langa altul ( eu nu sunt de acord cu asta dar n am csf)
Daca esti rau
Avantaje:1 mereu o sa ai spatiul tau, la modul nimeni nu o sa vrea sa aiba de-aface cu tine
Si 2 nu te intereseaza de parerea altora
Dezavantaje:1 s ar putea ca nimeni sa nu vrea sa stea langa tine si 2 s ar putea sa cazi in depresie din cauza asta
Nu stiu daca asta voiai dar am incercat
Bafta