| MadMada a întrebat:

Problema mea este ca as vrea sa dau la medicina numai ca stau foarte prost cu chimia. Admiterea as putea sa o dau la fizica, cu biologia stau foarte bine dar ma gandesc ca deficitul de chimie m-ar afecta pe parcursul facultatii. Ce parere aveti?

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pana incepi facultatea trebuie sa te pui foarte bine la punct cu chimia organica, altfel vei avea doi ani de cosmar (anul I si II) si niciodata nu vei putea fi un medic foarte bun, doar unul mediocru