| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, sunt din moldova ( republica moldova) deci anul acesta intru la colegiu acolo la Romania, si vreau sa va intreb, caminul e gratis? O sa am bursa? Am media 6.75

1 răspuns:
| Ioscaa1 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar caminul nu este gratis costa multi bani si in al doilea rand sa ai bursa iti trebuie o nota peste 9, 75 depinde primesc bursa doar primi 5 din facultate deci iti drebe cam 9, 90 pentru bursa imi pare rau sper ca team putut ajuta