| Bogdan1i a întrebat:

Sunt in anul 3 si anul viitor voi avea licenta. As dori sa stiu cum sunt examenele? Adica sesiunea normala si apoi doar prezentarea licentei sau sunt si examene de licenta?

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Dupa sesiune urmeaza licenta, care in functie de facultate poate cuprinde un test si sustinerea lucrarii de licenta sau doar sustinerea lucrarii de licenta.

1 răspuns:
| KaterinaРомановский a răspuns:

E sesiune normala (ultima), examen scris de licenta cu materia din toti anii (teribil de greu, mai greu decat bac-ul de 1000 ori) si sustinerea orala a lucrarii de licenta.
Bafta!