| Florin458 a întrebat:

Salutare!

Licenta online presupune prezentarea licentei la camera web in fata comisiei?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Online inseamna ca-ti trimiti fisierele lucrarii la comisie prin e-mail sau alt mijloc (Messenger, Skype, Whatsap etc.) iar sustinerea orala faci online (in fata camerei web si a microfonului /difuzorului) in fata comisiei, prin acelasi caii de comunicare de internet).

| sierra1 a răspuns:

Nu-mi spune că n-ai folosit vreodată la vreun curs/oră online skype sau zoom sau meet, tu absolvent de facultă!