| AlexandruCristi a întrebat:

Buna seara. Sunt student la anul I la ASE si in mare am trecut de sesiunea de vara(mai am un examen de dat). Eu cred ca am sa obtin o restanta la o materie si as dori sa stiu un lucru. Daca ma decid sa nu dau restanta anul acesta, ci la anul, mai am sansa de a ramane la buget sau se marcheaza drept "restanta picata" si nu mai am drept la un loc de buget? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pierzi bugetul pentru ca nu esti integralist.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pierzi bugetul, fiindca acolo poti sta numai daca ai note foarte mari si nici o restanta.