| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua!
Sunt student in anul III la Drept Învățământ la distanță in cadrul unei universități particulare. Pe semestrul 2, la disciplina "Practica", nu am reușit sa fac practica si in fapt nu am obținut adeverința de practica pentru a promova aceasta disciplina. Voi rămâne restant la aceasta materie? Daca da, pot promova aceasta restanta in anul 4 in sesiunea de restante? Sau in cazul acesta trebuie sa repet anul 3? Precizez ca am obținut creditele minime necesare promovării unui an universitar si anume 40. Doar ca la aceasta disciplina nu am reușit sa ajung sa fac practica.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Law223 a răspuns:

Stai linistit nu e o problema grava, vorbeste cu indrumatorul tau de practica si situatia se va rezolva. Nu iti pune nimeni pedica cu practica.