| NaiveGirl09 a întrebat:

→ Bună seara, TPU!

→ Am o întrebare thinking. Ce se poate câştiga la o olimpiadă de matematică? Premiul I, II şi III şi dacă există şi premiu la menţiune în clasa a IV-a.

→ Mulţumesc frumos! :*

→ Fundabatting eyelashes!

3 răspunsuri:
| Houstain a răspuns:

Dacă nu mă înşel, se dă şi diplomă pentru menţiune, eu am avut premiul III în a IV-a.

| EdiutzzZ a răspuns:

Diploma loc I, Diploma loc II, Diploma III, cel mai mult se dau diplome. Diploma Mentiune, bine asa am primit eu... Sper ca te-am ajutat. Bafta!winking

| NaiveGirl09 explică (pentru EdiutzzZ):

Mulţumesc! Eu ştiu că se dădeau şi tabere, sau ceva de genul.