| Miruna1239 a întrebat:

Buna seara TPU! Tocmai am trecut clasa a 8a, fiind prima pe scoala. As vrea sa stiu daca puteti sa ma ajutati cum e viata de licean la Colegiu B.P. Hasdeu Buzau. Cel mai mult vreau sa stiu daca este genul de liceu "de fite" unde se duc doar copii cu o stare financiara foarte buna, a mea fiind buna, decenta. De obicei in astfel de scoli daca intra un elev cu o stare nu foarte buna este victima bullingului, lucru care ma sperie foarte tare la liceu. Profesorii cum sunt? Sper sa nu deranjeze intrebarea mea si categoria.
Ps. As vrea ca profil sa urmez Stiinte Sociale.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari pentru rezultat! :********
Eu sunt din Cluj si oricum sunt studenta, nu prea te pot ajuta, dar vezi putin pe insta poate apuci sa faci cunostiinta cu colegii pana incepe scoala :) Vezi poate sunt si pe Facebook grupuri ale celor din liceu. :)
https://www.instagram.com/......deu-buzau/