| Lotuss a întrebat:

Buna! Semestrul trecut am vrut sa ma transfer la alt liceu dar nu am reușit și nu mi-am mai luat fisa matricolă pentru ca nu știam ca îmi va mai trebui (era din clasa a 9 a). Dacă ma duc acum o voi mai găsi sau se arunca?

Răspuns Câştigător
| AmsaMare a răspuns:

Nu se arunca din cate stiu, trebuie sa suni la liceu la secretariat si sa vorbesti toate delatiile cu ei.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferurile intre licee se pot face numai la inceput de an scolar si numai daca intrunesti toate cerintele Ministerului educatiei si invatamantului!