| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa 9 si in primul semestru am vrut sa ma ransfer la alta clasa din acelasi liceu si n-am reusit, dar directorea mi-a zis sa vin la sfarsitul semestrului 2 la ea sa ma transfere atunci.INTREBARE: Cand ma voi duce la ea va trebui sa fac din nou o cerere de transfer avand in vedere faptul c am facut deja una in semestrul 1? Dau funda cui ma lamureste cel mai bine.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa faci o noua cerere, prima cerere nu ti-a aprobat-o.

| zurick a răspuns:

Va trebui sa faci alta cerere.