Întrebare recomandată | hey97 a întrebat:

Buna stie cineva cat costa examenul CAMBRIDGE nivel PET?

Răspuns Câştigător
| ForeverYoung99 a răspuns:

M-am inscris si eu marti si am platit 440 lei. Succes!

5 răspunsuri:

Perioada cursului e in octombrie si iubie. Pretul pachetului anual e de 2250 lei si se ofera reduceri 5% pentru plata integrala si 10% pentru al 2 lea membru al familiei.

| Cosa28 a răspuns:

Structura cursului: 3 sedinte X 1ora si 20 min. X 33 saptamani= 144 ore
Perioada cursului: octombrie – iunie
Pret pachet anual: 2250 lei
- Plata se face lunar in avans pentru. luna in curs;
- Se ofera reduceri de 5% pentru plata integrala si de 10% pentru al doilea membru al familiei;

| hey97 explică (pentru Cosa28):

Pe mine ma intereseaza EXAMENUL

| CrissSmile07 a răspuns:

Intreaba-ti profesoara de engleza sau du-te la secretariat. E ceva in jur de 400 lei

| CrissSmile07 a răspuns:

In jur de 400 lei. happy