| dolceromania a întrebat:

Buna,stie cineva de unde as putea învăța totul despre google? Ma refer la aplicațiile care le are google,+drive, harti etc.ma interesează învățatul lor ca folosință. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Google Drive iti ofera 15Gb spatiu gratuit de stocare a fisierelor gen :muzica, fotografii, proiecte etc. Ai toate fisierele oriunde te-ai afla e ca si un stick virtual.
Google maps te ajuta cu harta logic.
Google Hangouts e gen Messenger daca nu ma insel.
Google+ e contul de google +Youtube.
Google Docs. Sheets, Forms.Slides sunt ceva gen Word daca nu ma insel, iti creezi tabel, text, etc.bla bla.
Sper ca te-am ajutat bafta!happy

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Le experimentezi, pe rand.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde ai putea sa inveti totul despre google decat... pe google

| eduardooo a răspuns:

Cum adica sa inveti despre ele?
Nu stii ce e google drive, etc?

| dolceromania explică (pentru eduardooo):

Stiu ce este dar vreau să învăț folosință lor exacta.