| deeea_5616 a întrebat:

stie cineva mai multe detalii despre examenul de admitere al facultatii de jurnalism-jurnalism,din cadru universitatii Bucuresti? daca da, ma poate ajuta si pe mine cu exemple ale examenelor? pls:*si mai multe detalii si sugestii, va rog! pupici

Răspuns Câştigător
| osufdf123 a răspuns:

Nu cred... Si eu am dat examenu de admitere si nu stiu daca se tine cont de asta. Au un barem thinking poate se ia si eu dupa el thinking nu stiu ce sa spun. Fiecare profesor gandeste in felul lui. Numai sa ai noroc sa iti mareasca notabig grin. Baftahappy Imi dai Funda?

| deeea_5616 explică (pentru osufdf123):

Si tu acum esti la jurnalism?

1 răspuns: