| Anomisqwq a întrebat:

Buna, stie cineva la ce facultate din Bucuresti se poate intra cu media 6 si putin?

2 răspunsuri:
| Jany123Jane a răspuns:

La toate facultățile din politehnica in afara de automatica si electronica. La chimie se da concurs din chimie.Intri chiar la buget cu media 6. Deja ai 12 facultăți de la poli la care poti intra.

| Jany123Jane a răspuns:

Du te la facultatea de transporturi, inginerie mecanica. E o apa de ploaie, iei bursa doar copiind, si nici bataie de cap nu e.