| 93Anna93 a întrebat:

Stiti cum se intra la UMF Iasi? Stiu ca anul trecut era : 10% medie BAC, 30% medie din ani, 60% media de la testul de admmitere. Anul asta am auzit ca s-a schimbat, dar nu am gasit nimic pe site. Aveti idee cum se intra?

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Http://www.umfiasi.ro/......atilor.pdf

http://www.umfiasi.ro/......mitere.pdf

acum parca-i 75% testul grila si 25% bacul.

| 93Anna93 explică (pentru Cosmotel):

Merci! Pana la urma am gasit si eu linkul, dar iti voi da fundita pentru ca m-ai ajutat! Tu esti la umf?

| Cosmotel a răspuns (pentru 93Anna93):

Stai linistita ca nu fac colectie de fundite laughing
mersi oricum big grin
nu..am un prieten foarte bun in anul 5..prietena lui (viitoare sotie pe 20 mai) e in anul 3 big grin

bafta la admiterebatting eyelashes

| 93Anna93 explică (pentru Cosmotel):

Merci! Ma gandeam ca esti student acolo, fiindca eram curioasa sa aflu cum e. big grin Sper sa intru!

| Cosmotel a răspuns (pentru 93Anna93):

Am aflat destule de la al big grin
ma batea si pe mine gandul dar am zis ca 6 ani e o perioada prea lunga laughing
sunt la calculatoare in anul 3

5 răspunsuri:
| TheLittleGuitarist a răspuns:

Eu dau anul asta la Iasi la medicina dentara. Daca vrei baga-mi id sa vorbimbig grin razvan_sefu2oo8