| Mihaelutsaa a întrebat:

Bunaa :d. Aveti idee cum imi pot afla media de admitere? Nu stiu ce note am avut anul trecut la tezele cu subiect unic.sad Pe vreun site, ceva, ceva sad
Va roogbatting eyelashes Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| AnonymousisLegion a răspuns:

Pai intr-una din zilele 17-22 iunie trebuie sa mergi la scoala cu un parinte si sa compleati fisa cu obtiuinile. Daca pana acum nu ti-a dat hartia cu toate mediile, notele din tezele unice si din testari, o sa afli atunci, la fel si media de admitere.
Mult succes si sper sa intri la liceul la care iti doresti

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

NU găseşti pe niciun site cel mai bine e să o suni pe diriginta din câte ştiu eu trebuie să aibă o statistică a notelor de la teză sau la secretariat găseşti de asemenea. Oricum media de admitere ai să o afli până la urmă.

| Elena1234456 a răspuns:

Noua ne-a dat o fisa cu toate mediile, du-te la scoala si cere-o.

| Mihaelutsaa explică:

Pai da, diriginta a spus ca va cere de la secretariat o fisa cu notele noastre de la testare, da'.straight face Nimic.Si daca ma duc la secretariat nu stiu cand o voi gasi acolo thinking Un site al scolii thinking, nu stiu daca are asa ceva. dar ma voi interesa, bineinteles.
multumesc happy

| Mihaelutsaa explică:

Sper.:d

| virshabhasthira a răspuns:

Pe siteul liceului tau.
happy

| alexa_4015 a răspuns:

Alea sunt confidentiale tb sa le ceri la scoala. noua ni leau dat:*