| muceacitalinda a întrebat:

stiu ca e chiar absurd dar daca vreti sa ma ajutati... trec in clasa a 6 a si am nevoie de o lista cu rechizite. inca ceva ...sa imi scrieti la geometrie si algebra daca facem aceste materii si sa imi spuneti daca o sa scriu la geometrie si la algebra o sa scriu pe acelasi caiet de mate. multumesc daca am gresit ceva scuzati-ma multumesc! fundita + vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilou/pix
Caiete-dictando
-din acelea mai lungi pentru biologie si geografie
-vocabular(pentru franceza, limba engleza, limba
romana)
Bloc de desen
Pensule
Acuarele
Trusa de geometrie
Carioci
Creioane
Penar
Ghiozdan
Calculator cu patru operatii pentru la fizica-nu stiu daca voua va va cere -noua da rolling on the floor
Dictionare -franceza, engleza sau ce limbi veti face voi
Caiet de muzica

La geometrie vei scrie pe un caiet iar la algebra pe altul
Fundita?