| EmmEmmy a întrebat:

Sunt cam noua pe aici!big grin
Desi trec in clasa a 11 a doresc de pe acum sa'mi gasesc o facultate buna pe care s'o urmez.Prefer s'o fac in cluj(pentru ca'mi place mult orasul, iar facultatile de acolo sunt recunoscute si in alte tari cam cum ar fi Germania)
Imi puteti da niste sugestii? Preferabil sa nu fac foarte multa matematica caci nu'mi place(invat matematica doar ca trebuie nu si pentru ca'mi place).
Astept opiniile voastre! Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Poti face orice vrei tu Drept, Medicina, Jurnalism, Stiinte politice, Sociologie, Studii europene, Cibernetica. Bafta!