| andrei5el7zbb a întrebat:

Bună,sunt cazat la un internat școlar și aș dori să știu dacă pot să plec și să primesc banii înapoi pe zilele rămase din lună(am plătit deja).
Dacă da, vă rog să îmi spuneți și articolul+capitolul unde scrie asta.
Dacă nu, vă rog să îmi spuneți de ce.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca mai primesti ceva inapoi, odata ce locul este deja inchirat tie.
Nu stiu ce articol cauti tu, odata ce asta tin de regulile interne ale caminului si facultatii de care apartine.
Discuta cu administratorul caminului!

| Yuoia a răspuns:

Ce articol, ce capitol?
Depinde de regulile scolii. La secretariat ai intrebat?