| OPersoanaAnume a întrebat:

sunt clasa a 10 a la liceu, si as vrea sa ma orientez din timp spre o facultate (in sensul ca as vrea sa ma pregatesc incetul cu incetul). Sunt profil filologie. Cam ce parere aveti? ce imi recomandati? Vreau niste pareri

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu nu stii ceea ce iti place, atunci de unde sa stim noi?

| OoBunnyoO a răspuns:

Trebuie sa iti gasesti cateva meserii si sa vezi cam ce ti-ar placea sa faci, noi nuavem de unde sa stim ce iti place tie.