| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Sunt clasa a 8-a si m-am gandit sa dau la liceul Economic profil contabilitate. Stiti cumva ce materii se fac pe langa matematica si engleza? Se face multa fizica (nu de alta dar nu o inteleg deloc laughing )? Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| glontz54 a răspuns:

La intrebarea asta ma gandeam si eu cand eram pe clasa a8a. dar am dat la comert si am intrat. se face: engleza[2 ore]; romana[3 ore]; mate[3 ore]; franceza[2 ore]; fizica[2 ore]( eu fac fizica doar pe a 9a si a 10a si chimia la fel); biologia [o ora]; logica[o ora]; modulele [cate 3 ore]; sport[ o ora]; geogra[ o ora]; info [o ora]; religie[o ora] P.S: asta la liceul meu. Sper ca te-am ajutat.big grin