| anonim_4396 a întrebat:

- Sunt clasa a 8-a si urmeaza sa dau examenul de capacitate. Vreau sa dau la un liceu economic, dar vreau sa stiu ce joburi pot avea dupa ce termin acest liceu (adica la ce facultati pot da).

Raspunsul cel mai convingator va primi funda.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

laughing Facultatea nu e conditionata de liceu. Teoretic poti da la orice facultate daca faci fata si recuperezi/intelegi materia. Dar ca sa raspund si ceva relevant poti da la Finante Banci, Business, Economie, Gestiunea Afacerilor etc.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Mergi pe finante-banci, de banci si de farmacii sunt pline toate orasele.