| Iubiticatahh a întrebat:

sunt clasa a 8 si anul viitor as vrea sa intru la liceul Iorga(Braila), filologie-bilingv engleza:X as vrea sa stiu ce ore se fac, si cate. adica de la cine a invatat sau invata in acest liceu la acelasi profil! si daca are cineva o poza cu liceul! adica cum arata el de afara.laughing multumesc mult!:*:*

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu sunt tot din braila!love struck
toata clasa mea se duce la iorga, dar la stiinte sociale!
pai, daca esti din braila nu stii cum arata liceul?
sa stii ca nici eu rolling on the floor
dar ne-a zis dl diriginte ca o sa mergem sa vizitam liceul iorga, si o sa iti spun apoi cum mi s-a parutlove struck(fac si poze daca vrei!)
app, la ce scoala esti?

| Elena_Ely_1999 a răspuns (pentru pwp):

Ce note au luat colegii tai?