| diskjocket a întrebat:

Sunt clasa a x-a la mate info si as vrea sa dau la cibernetica. Cum sunt examenele de admitere, La ce materii se dau (in afara de matematica)?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La Cibernetică Economică din cadrul ASE Bucureşti NU se mai dă examen - admiterea se va face pe baza mediei de la examenul de bacalaureat!

"Începând cu anul universitar 2014/2015, admiterea in cadrul programelor de licenta din Academia de Studii Economice din Bucureşti se va organiza pe baza mediei de la examenul de bacalaureat, la care se adaugă Limba străină pentru programele de studii în limbi străine." - SURSA :
http://www.csie.ase.ro/admitere

Toate cele bune.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica si economie
Economie o sa faci in clasa a-XI-a