| DApostol a întrebat:

Eu trec clasa a 9-a si as vrea sa va intreb: pot da la Cibernetica de la profilul "Stiinte Sociale"? Eu am luat la evaluare 10 la matematica, insa nu am intrat la mate-info din pricina a 2 sutimi sad. Sa ma transfer dupa un an sau sa raman aici?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca asta iti doresti sa faci, muta-te, dar media ta trebuie sa fie mai mare decat a ultimului clasat de acolo.totusi cibernetica este un profil foarte cautat, atat la liceu cat si la facultate, nu stiu daca te mai poti inscrie.Intreaba la secretariat