| Blackwoman27 a întrebat:

Sunt clasa a8a si nu stiu ce profil de liceu sa aleg... nu imi place matematica si nu sunt buna deloc la ea,la fel si la fizica,chimie,biologie,iar engleza si franceza nu am facut mai deloc in generala,aveam o profa la care se facea galagie multa,ascultau colegii muzica in ora,vorbeau., radeau si nu reusea deloc sa ii stapaneasca...nici istoria nu imi prea place mai ales ca retin foarte greu anii aceia ii incurc foarte repede..am media de 5-8 cam 8, 70 si am luat in simulare la romana 8, 40 si la mate 5 si nu stiu cam ce pot face ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| Radu_Dragos_1999 a răspuns:

Pai...nu-ti cam plac multe materii, eu ti-as spune sa mergi la Filologie, daca-ti place romana, si din cate vad, ai medie bunicica, deci....succes